Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,500,000 LEK

Pasqyre dhe Poltron per parukeri

  • Adresa: Perballe Tajvanit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692121222
  • Postuar: 04/04/2018 21:53
29694814_395831617494909_7365765332750975877_n
29793319_395831620828242_6970269412398679645_n30124216_395831624161575_4521291345184042010_n

Përshkrimi

Pasqyre dhe poltron per parukeri, shume pak i perdorur, ne gjendje shume te mire. Per ta pare nga afer ose per me shume informacion tel ne 0692121222. Cmimi 1.500.000 Lek

Nuk ka tag

1055 herë e lexuar, 5 herë sot

  

Numri i postimit: 475ac5273840636

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total