Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

14,900 €

Parkim 14,900 €

  • Çmimi/m²: 500
  • Sipërfaqe (m²): 0-100
  • Adresa: Rruga Pjeter Budi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 355697237900
  • Postuar: 28/08/2017 08:14
  • Skadon: 39 ditë
4105_1

Përshkrimi

Me nje projekt unik ne garazhde dhe me pervoje ne manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilesine e ambienteve ndihmese per banim. Me nje pershtatje te shkelqyer te terrenit, ndertesa shfrytezon pjerresine per te lehtesuar aksesin ne parkime gjate gjithe gjatesise.

Nuk ka tag

204 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 32359a135e9b0168

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total