Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

14,800 €

Parkim 14,800 € prane Qytetit Studenti

  • Çmimi/m²: 500
  • Sipërfaqe (m²): 0-100
  • Adresa: Rruga Pjeter Budi - Qytet Student - Rezidenca AnA
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 355697237900
  • Postuar në: 28/08/2017 08:14
  • Skadon për: 120 ditë, 19 orë
4119

Përshkrim

Me nje projekt unik ne garazhde dhe me pervoje ne manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilesine e ambienteve ndihmese per banim. Me nje pershtatje te shkelqyer te terrenit, ndertesa shfrytezon pjerresine per te lehtesuar aksesin ne parkime gjate gjithe gjatesise.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 134 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 21559a1381e8d8f0

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total