Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

85,000 €

Papafingo per shitje nga Droni Real Estate tek Tregu Elektrik

ONLINE para 8 orë
  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Çmimi/m²: 772
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Trefu Elektrik Rr “Todi Shkurti”
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +35569 6 8888 10 / +35542255508!
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar në: 21/07/2017 11:54
  • Skadon për: 111 ditë, 11 orë
IMG_4315
IMG_4316IMG_4318IMG_4326IMG_4329IMG_4331IMG_4332IMG_4334IMG_4340IMG_4334

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e tetë dhe të fundit, punime shum cilësore dhe organizim shum i rregullt dhe i bukur, apartamenti perbëhet nga salloni i cili është me 2 ballkone dhe mjaft i bollshëm si dhe 2 dhoma gjumi njëra disponon ballkon si dhe tualetin, apartamenti ka ashensor të veçantë, i shtruar ne parket mjaft cilësorë dhe sistem kapot në ndërtim.
Me hipotekë.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 64 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 813593e96aff2c04

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total