Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

900 €

Papafingo me qera tek Kodra e Diellit.

  • Adresa: Kodra e Diellit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri
  • Postuar: 08/09/2017 12:41
  • Skadon: 16 ditë, 18 orë
IMG_2772
IMG_2773IMG_2774IMG_2775IMG_2776

Përshkrimi

Jepet me qera papafingo 3+1, ne kate te 3-te, tek Kodra e Diellit. Ambjenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno dhe 2 tualete. Ambjenti eshte i shtruar me parket druri cilesor, eshte i pajisur me sistem chiller. Ambjente te reja te mobiluara dhe te pabanuara me pare. Gjithashtu ka nje verande te jashme qe te ofron pamje te mrekulueshme dhe relaxi. Zona ne te cilen ndodhet te ofron siguri maksimale.

Per me shume informacioni dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AN070617-02
www.homeplus.al

Nuk ka tag

97 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 16459380bd7e9be1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total