Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35 €

Papafingo 1+1 me pamje nga deti

  • Adresa: Turizem-Kanali i Cukes Km 2
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: +355693646917
  • Specifikime: I mobiluar, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar: 11/06/2017 17:17
  • Skadon: 23 ditë, 7 orë
image
imageimageimage

Përshkrimi

Jepet per pushuesa apartament 1+1 me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e 5-te dhe ka pamje nga deti

Nuk ka tag

180 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 22593d5ed04c9e4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total