Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

49,000 LEK

Paisje për shtypje rrushi (pixhio-diraspatriçe)

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Adresa: Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682033792
  • Postuar: 31/07/2017 18:10
  • Skadon: 41 ditë, 11 orë
pixhio-diraspatriçe-1
pixhio-diraspatriçe-2pixhio-diraspatriçe-3pixhio-diraspatriçe-4

Përshkrimi

Paisje për shtypje rrushi dhe veçim frenjash me motorr ose me krahë. Ka të montuar motorrin dhe të gjitha aksesorët. Mund të përdoret edhe me krahë (ka një volent)në mungesë të energjisë elektrike. Me kapacitet 25 KV rush në orë (me motor). Është përdorur vetëm një sezon.

Nuk ka tag

92 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 877597f5670095b3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total