Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Pagese e kenaqshme & Pune e sigurt :)

  • Paga: 400
  • Profesioni: Operator
  • Adresa: Rruga Elbasanit, perballe 7 xhuxhave, ne krahe te Deges se Thesarit
  • Rrethi: TiranĂ«
  • Kontakt: Adresa- Rr. Elbasanit, perball 7 xhuxhave, (prane Drejtorise se Tatimeve), Tirane E-mail : callitshpk@gmail.com Cell : 0699588328
  • Postuar: 04/04/2018 21:50
Screenshot 2018-03-15 18.08.20

PĂ«rshkrimi

Mos u lodh me te kerkosh! Ne jemi zgjidhja juaj e duhur 😍

😉 Call-it Tirane ofron mundesine me te mire per ju.
💰 Pagesa korrekte dhe nder me te mirat ne treg.
đŸ‘„ Me ambjent komod e miqesor.
🏛 Ambjent tĂ« kĂ«ndshĂ«m dhe konkurues;
📜 KontratĂ« e rregullt pune sipas legjislacionit nĂ« fuqi;
😊 PunĂ« tĂ« sigurtĂ« afatgjatĂ«;
đŸ‘šâ€đŸ«Trajnim dhe formim tĂ« vazhdueshĂ«m profesional;

Ne ju ofrojme mundesi te gjitheve te behen pjese e grupit tone.

🇼đŸ‡č Kriteri baze ——> njohja e gjuhes italiane
✅ Eksperienca e meparshme ne fushate telefonie + ADSL perben perparesi.

Për informacion të mëtejshme na kontaktoni ose paraqituni pranë adresës:

Adresa- Rr. Elbasanit, perball 7 xhuxhave, (prane Drejtorise se Tatimeve), Tirane
E-mail : callitshpk@gmail.com
Cell : 0699588328

Ju mirepresim! đŸ€—

Nuk ka tag

422 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 245ac4e43f77735

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total