Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

19 €

Orikum,Vlore Apartamente teper komod 50m2

  • Adresa: Orikum qender
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 00355696670629
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar në: 24/09/2017 11:17
  • Skadon për: 7 ditë, 5 orë
IMG_7997 (640x480)
IMG_7999 (640x480)IMG_8009 (480x640)IMG_8026 (640x480)IMG_8013 (640x480)IMG_8023 (640x480)DSC_0073DSC_0057DSC_0054DSC_0080

Përshkrim

——————————–English Version————————————–

The apartments are located on the 8th floor (terrace) of the palace and have a larger surface veranda which provides a truly stunning view, you can enjoy the mountain scenery and coastal him simultaneously.

The apartments are newly furnished and ensure you stay more comfortable.
Each apartment is equipped with TV, air conditioner, washing machine and everything you need and has a capacity of up to 4 people.
Location in a well populated area offers you the opportunity to have very close all the services you need (supermarket, bar, post, Exchange, pharmacy, restaurants etc.)

The palace is equipped with an elevator available 24h .
Energy supply and water are also 24hours.
All these are offered close to the beautiful Rradhimes, and Orikumi Beaches.

Prices:
19 euro/night for May and September
25 euro/night for June
29 euro/night for July and August

For every question and further informations please contact us at :

Mobile : 00355696670629
Email : arto891@web.de
https://www.facebook.com/VacationVlora

You are Welcome !

—————————–Albanian Version—————————————

Jepen me qera apartamente me siperfaqe 50m2 +40 m2 verande.

Apartamentet ndodhen ne katin e 8 (tarrace) te pallatit dhe kane nje siperfaqe te madhe verande qe ju siguron nje pamje vertet mahnitese,mund te shijoni peisazhin malor dhe ate bregdetar njekohesisht.

Apartamentet jane te sapo mobiluar dhe ju sigurojne qendrim teper komod.
Cdo apartament eshte i paisur me televizor ,kondicioner,lavatrice e cdo gje qe ju nevojitet dhe ka nje kapacitet deri ne 4 Persona.
Vendndodhja ne nje zone te mire banuar ju ofron mundesine te keni fare prane te gjitha sherbimet qe ju nevojiten(supermarkete,bar,post,exchange,farmaci ,restorante etj)

Pallati eshte i paisur me ashensor ne dispozicion 24 ore.Furnizimi me energji dhe uje gjithashtu 24ore.
Te gjitha keto ju ofrohen fare prane plazheve te bukur si ai i Orikumit dhe plazheve te Rradhimes.

Cmimet :

19 euro/nate per muajit Maj dhe Shtator
25 euro/nate per muajin Qershor
29 euro/nate per muajit Korrik dhe Gusht

Per cdo pyetje apo deshire tuajen ju lutemi te na kontaktoni si me poshte :

Kontakt : 00355696670629
Email : arto891@web.de
https://www.facebook.com/VacationVlora

JU MIREPRESIM !

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 3364 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 8653f5dafaebdf6

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Shkruaj një përgjigje!

Ju duhet të keni hyrë për të shkruar një koment.

total