Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

250 €

Ore spiune dore me karte SIM & kamer te fshehur.

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692623555
  • Postuar: 26/12/2017 23:11
  • Skadon: 20 ditë, 5 orë
23319000_1655475214514143_3354712680911800421_n
19260513_1655475254514139_3470444000293301495_n23231671_1655475201180811_7329573266089567882_n23376366_1655475197847478_3582430551337502699_n23172771_1655475321180799_7431751695804982372_n

Përshkrimi

Pershkrimi:

Ore inteligjente perfekte per tu perdorur dhe mbajtur pa u dyshuar fare ne ambiente te caktuara… ku nuk lejohen kamerat/telefonat, (perfekte per perdorim vetjak apo per te kapur/filmuar padrejtesite/korrupsjonin neper burgje, konferenca, call-centre apo takime te rendesishme pune, etj.) ku doni te regjistroni bisedat live me ane te telefonit apo te kapni pamje audio-video. Ora eshte komplet metalike, nuk kuptohet qe ka kamer apo karte sim e ska lidhje me orat e zakonshme me karte sim.
Me shume funksione, me kamere te fshehte karte sim dhe karte memorje (nuk jane te perfshira ne cmim) per telefonata dhe dergim mesazhesh sms, funksione extra si skype, bluetooth 3.0, radio, makine llogaritse, kalendar, mp3-mp4, kronologjie e thirrjeve dhe mesazheve. Nuk nevojitet telefon tjeter per tu lidhur, eshte ore/telefon i pavarur nga telefonat e tjere apo nga Bluetooth!
Ora ka bateri rrezerve, kufje, fishin e karikimit dhe karikuesin.
Shitet ose nderrohet me diça tjeter ne te njejten vlere monetare!

(FOTOJA NGA PARA ESHTE FSHEHUR PER TE RUAJTUR SEKRETIN E PAMJES SE ORES…)

Specifikat:

Formato 41 * 44 * 14.5mm
Peshe 159.5g
Ekran touch LCD, 1.54 inç, 240 * 240 pixel
Bateri 500 mAh li-ion
Koha e gatishmerise/standby 150 ore
Materiali stainless steel i zi
Cpu Mtk 6260 arm7 360 mhz
Rom 128 m
Ram 64 m
Slot per karten SIM dhe karte memorje
Microfono
Altoparlant
Vibraracion dhe zile
Radio FM
Kamera 1.3 megapixel cmos
Porta usb Usb3.0
Gjuhet e menuse: Anglisht, Italisht, Spanjisht, Portugalisht, Frengjisht, Rusisht

Nuk ka tag

351 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2455a01d437aa1f4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total