Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

70 €

Ore dore Skagen, per meshkuj

  • Adresa: Shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 00355 69 27 29 474
  • Postuar në: 20/01/2017 07:52
  • Skadon për: 182 ditë, 19 orë
20161218_153020[1]
20161218_152413[1]20161218_152544[1]20161218_153210[1]

Përshkrim

Ore dore per meshkuj, e markes daneze Skagen. Modeli SKW6164P. E re dhe origjinale. Water resistant 3 ATM (30 meter).

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 69 herë (7 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 845586a6fec060e8

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues