Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

250 €

Ora dore Via Vittorio Veneto 1989

  • Adresa: Durres
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0672384014
  • Postuar: 20/09/2017 23:46
  • Skadon: 136 ditë, 22 orë
8C104
8C1998C276-IPg-V898C310-mono4424-mono84206-BB-V8984430B-mono90377-blue91904 PL BicFB_IMG_1497866645874

Përshkrimi

Ne jemi brand-i me i ri ne Shqiperi persa i perket veshjeve dhe aksesoreve ,duam tu prezantojme disa ora dore per meshkuj dhe femra te cilat realizohen nga profesioniste italian dhe zvicerian.Orat jane Chrono dhe Automatike ,kundra ujit dhe me moviment Miyota,Ronda dhe ETA . Marka jone ”Via Vittorio Veneto 1989” lind me deshiren per te ofruar shumellojshmeri orash nga linja sportive deri tek ajo klasike e tendences me te fundit elegante dhe rafinate per tu vendosur ne okazionet me speciale.Jemi duke organizuar nje fushate te forte reklame me disa testimonial te botes se spektaklit shume te njohur ne Shqiperi dhe ne Ballkan,e shoqeruar nga nje event qe do te zhvillohet ne javen e pare te Tetorit per te perhapur me mire linjen tone te orave/veshjeve/aksesoreve te gjtha keto produkte te cilesise se larte.

Per kete arsye,ne qytetet me te rendesishme te Shqiperise ,si dhe ne Ballkan jemi duke seleksionuar disa pika shitjesh per ti lejuar klientit qe te mund te gjej produktet tona duke nisur nga muaji Tetor. E gjitha kjo i perket botes se ”V89” per te bere nje produkt te cilesise se larte edhe kur askush nuk shikon sepse kjo eshte rruga qe te con per te perfituar nje ndjenje shume te rendesishme ,besimin e cdo klienti .

Nuk ka tag

72 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 98859c2e1890f981

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total