Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

100,000 €

Opsione Apartamentesh , Komuna e Parisit

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:39
  • Skadon: 44 ditë, 11 orë
Opsione Apartamentesh , Komuna e Parisit - Foto 1Opsione Apartamentesh , Komuna e Parisit - Foto 2Opsione Apartamentesh , Komuna e Parisit - Foto 3Opsione Apartamentesh , Komuna e Parisit - Foto 4Opsione Apartamentesh , Komuna e Parisit - Foto 5

Përshkrimi

Apartamentet ndodhen në një zone mjaft të preferuar për banim dhe në afërsi të qendrës së Tiranës. Janë të pozicionuar në katin e pestë dhe të gjashtë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 100 m2. Në brendësi janë të organizuar mjaft mirë, me kubaturë të rrefullt ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Kanë pozicion të mirë ndaj dritës natyrale me orientim Jug-Lindje-Perëndim,dhe disponojnë dokumentacion të rëgullt hipotekor. Apartamentet disponojnë nga një post parkimi.

Nuk ka tag

204 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 55759bcddc80343f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total