Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

530 €

Opsione Ambjentesh, Selvia

  • Adresa: Selvia
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355 69 5610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 8 ditë
19648257_10214158275417293_396086317_o
19686367_10214158275257289_1787802225_o19578179_10214158275177287_2034586311_n19578926_10214158282737476_1260493865_o19620084_10214158273297240_1114082486_o

Përshkrimi

Disponojme dy opsione ambjentesh ne nje zone prane qendres se Tiranes, te Selvia. Ambjentet jane te ndara, gjenden ne katin e pare te nje nje pallati te ri me siperfaqe prej 100m2 dhe siperfaqe 130m2. Disponojne fasade te gjere xhami dhe lartesi te konsiderueshme prej 5m. Opsion shume i mire investimi! Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

77 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 503595ba3c0aef91

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total