Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Operator/e telefonik/e

  • Paga: 1.5-1.8 euro/ora
  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: Rrg.Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: cel :0698192151
  • Postuar: 14/07/2017 18:54
  • Skadon: 22 ditë, 3 orë
16406850_853955308080454_2469006045158956892_n (1)

Përshkrimi

UCALL mirepret aplikimet tuaja per trajnimin qe do te zhvillohet javen e ardhshme, fushata : VODAFONE CASA.
Ofrojme:
1- RROGE BAZE + BONUSE DITORE + BONUSE JAVORE
2- KONTRATE E RREGULLT PUNESIMI
3- FORMACION DHE ASISTENCE NE PUNE
Kerkojme:
1- NJOHJE E GJUHES ITALIANE,
2- AFTESI KOMUNIKIMI,
3- AFTESI PER TE PUNUAR NE GRUP.

Nuk ka tag

70 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5395968d14e00a18

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total