Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Operator & Team Leader

  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: Rruga Ismail Qemali
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698192151
  • Postuar: 19/10/2018 13:52
  • Skadon: 5 ditë, 3 orë
okkk

Përshkrimi

Evo-Net kerkon te punesoje Operatore telefonik dhe Team Leader.
Eksperienca perben avantazh por jo kusht i domosdoshem.
Mjafton te keni deshire per pune dhe per te fituar sa me shume.

NA kontaktoni:
Cel: 0698192151
Adresa: Rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te (ish blloku), Tirane

Nuk ka tag

1017 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 5855ad99754ac2b4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total