Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

operator / outbound

  • Paga: 240 leke
  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: ne hyrje te rruges se Dibres , kthesa e pare djathtas , rruga Abdulla Keta.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696810701 / comtel.recruit@gmail.com
  • Postuar: 16/04/2018 14:38

Përshkrimi

Paratel kerkon 20operator per shitje online ne gjuhen italiane.
.

-Kriteret:

-Njohuri te gjuhes Italiane ( ne nivel shume te mire).
-Aftesi te mira komunikative.
-Ambicioz dhe te afte per te punuar ne grup.
-Disponibilitet pune Full Time.
-Eksperienca perben avantazh.

Ofrojme:
• Page Baze + Bonuse
• Kontrate te rregullt pune
• Mundesine e rritjes profesionale
• Ambient komod pune.
• Trajnime te vazhdueshme

Nuk ka tag

236 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1255ad39c1e40790

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total