Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Operator Inbound

  • Profesioni: Operator telefonik
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695215066
  • Postuar: 28/05/2018 15:25

Përshkrimi

Mellon Albania, pjese e Mellon Group of Companies, kerkon te punesoje
Operatore Inbound

Pergjegjesite kryesore:
• Operatori eshte pergjegjes per arritjen e objektivave kryesore te kerkesave te klienteve te kompanise.
• Ofron asistence/informacion te kerkuar nga klienti.
• Ndjek kerkesat e klienteve ne bashkepunim edhe me departamentet e tjera te kompanise
• Eshte pergjegjes per hedhjen ne system te te dhenave perkatese per cdo asistence te ofruar.

Kualifikimet dhe aftesite:
• Komunikon ne menyre efektive me kliente te ndryshem
• Te punoje ne permbajtje te procedurave,strategjive dhe udhezimeve perkatese.
• Percjell telefonaten duke ju permbajtur indikacioneve te performances
• Aftesi negociuse
• Perdor ne menyre efikase programet e nevojshme&telefonin ne te njejten kohe.
• Jep informacion mbi produktin/sherbimin ne nje gjuhe familjare me klientin
• Te jete efikas ne sherbim klienti.

Candidate Profile:
• Njohuri te mira te gjuhes Angleze
• Aftesi shume te mira komunikuese
• Njohuri te mira te kompjuterit/paketes Office
• E preferueshme: eksperience te ngjashme te meparshme

Te gjithe kandidatet e interesuar duhet te dergojne CV- e tyre ne adresen office.al@mellongroup.com

Nuk ka tag

250 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9785b0bf5fc0e9fe

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total