Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

OPERATOR GJERMANISHT INBOUND

  • Paga: 6500
  • Profesioni: Operator
  • Adresa: Rruga Dervish Hima
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 045601134
  • Postuar: 20/03/2018 20:00
14448775_1744456395814411_1292427265681265490_n

Përshkrimi

G&H Dialog, është në kërkim të konsulentëve të rinj telefonik të cilët janë njohës të gjuhës Gjermane në nivel B2. Ofrojmë ambient pune komod si dhe paga ndër më të lartat në treg duke nisur nga 350 lekë të rinj për orë pune + bonuse. Fushatat janë të gjitha inbound, pra shërbim klienti dhe ju mund të punoni sipas disponibilitetit tuaj nga 4 deri në 8 orë në ditë. Për tu bërë pjesë e një prej kompanive më të suksseshme të telekomunikacionit në vend, mos hezitoni të aplikoni nëpërmjet adresës së email-it : info@ghdialog.de ose faqes tonë të Facebook. Ju mirëpresim në G&H Dialog!

Nuk ka tag

593 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 6855aafc7471ba01

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total