Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Operator

  • Paga: 15-30
  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: Rruga islam alla
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692749664
  • Postuar: 08/09/2017 19:09
  • Skadon: 31 ditë, 4 orë

Përshkrimi

Kerkohen operator/e per fushat energjie ne gjuhen italiane, ofrojm pages nga me te mirat qe ofrohen ne tregun e punes, 15 euro luce dhe 30 euro luce + gas

Nuk ka tag

120 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 73659b2cea1b53b1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total