Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

 

Operator

  • Paga: 15-30
  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: Rruga islam alla
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692749664
  • Postuar në: 08/09/2017 19:09
  • Skadon për: 185 ditë, 1 orë

Përshkrim

Kerkohen operator/e per fushat energjie ne gjuhen italiane, ofrojm pages nga me te mirat qe ofrohen ne tregun e punes, 15 euro luce dhe 30 euro luce + gas

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 19 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 73659b2cea1b53b1

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total