Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,300 €

OPEL ZAFIRA COMFORT VIT 2002.6+1 2300 EURO

  • Viti i prodhimit: 2002
  • Kilometra: 250.001-300.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: +355682280555
  • Opsione të tjera: Klima
  • Postuar: 01/11/2017 20:17
  • Skadon: 93 ditë, 15 orë
20171025_181505
20171025_18135320171025_17583820171025_175856

Përshkrimi

SHITET OPEL ZAFIRA COMFORT 6+1 PRODHIM FUND I 2002.

OPEL ZAFIRA, 2.0 ECO
Viti Prodhimit: 2002
Motorri kw: 75
Transmisioni: Manuale
Tipi Karburantit: Nafte
Ngjyra e Jashtme: Bardhe
Xhama dhe pasqyra elektrike
Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike

Nuk ka tag

324 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 37859f0bef8f101c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total