Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,300 €

Opel Zafira 2007 1.9 Naft 6+1 4.300 eiro i Diskutueshem

  • Viti i prodhimit: 2007
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696379560
  • Postuar: 23/07/2017 12:40
  • Skadon: 32 ditë, 12 orë
Shitet-Opel-Zafira-2007-1-9-Naft-6-1-0696379560
Shitet-Opel-Zafira-2007-1-9-Naft-6-1-0696379560 (1)Shitet-Opel-Zafira-2007-1-9-Naft-6-1-0696379560 (2)Shitet-Opel-Zafira-2007-1-9-Naft-6-1-0696379560 (3)Shitet-Opel-Zafira-2007-1-9-Naft-6-1-0696379560 (4)

Përshkrimi

Shitet Opel Zafira 2007 1.9 Naft 6+1 sherbime te sa po bera dhe me goma te reja makina shitet per arsye mos perdorimi me 210.000 klm origjinale Cmimi 4.300€ i diskutueshem 0696379560

Nuk ka tag

126 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 52959747cf0cce5b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total