Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,700 €

Opel Astra SW 1.9 TDCI Viti 2005,

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697626766
  • Opsione të tjera: Disqe alumini, Portbagazh
  • Postuar: 21/09/2018 11:16
  • Skadon: 174 ditë, 5 orë
Opel-Asta-SW-1-9-TDCI-Viti-2005-
Opel-Asta-SW-1-9-TDCI-Viti-2005- (7)Opel-Asta-SW-1-9-TDCI-Viti-2005- (5)Opel-Asta-SW-1-9-TDCI-Viti-2005- (1)Opel-Asta-SW-1-9-TDCI-Viti-2005- (6)Opel-Asta-SW-1-9-TDCI-Viti-2005- (3)Opel-Asta-SW-1-9-TDCI-Viti-2005- (4)Opel-Asta-SW-1-9-TDCI-Viti-2005- (8)

Përshkrimi

Shitet Opel Astra SW Motori(CC):1.9L TDCI Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2005 Transmisioni Manuale 182,000 km Ngjyra e Jashtme e zeze Ngjyra e Brendshme e zeze Gjendja Motorike Dhe Xhenerike Shume Te Mire Me Dogane Te Paguar Vendodhja:Autostrada DR-TR km 13,

Nuk ka tag

106 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 405b9e11626077d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total