Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,200 €

Opel ASTRA ne gjendje teper te mire!!

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 75.001-100.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Berat
  • Kontakt: 0696121560
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Portbagazh
  • Postuar: 29/05/2017 18:54
  • Skadon: 4 ditë, 23 orë
received_787685008061846
received_787684788061868received_787684918061855received_787685274728486received_787696734727340

Përshkrimi

Opel astra SUPPER ne gjendje te mire.TE DHENAT!2004,1.6 benzin ,MANUAL,4-DYER DHE ME 80.653KM. FULL EXTRA. Mjeti shitet per arsye emigrimi.ME TE GJITHA Dokumenta TE PAGUARA DERI NE (GUSHTE 2017). Cmimi 3200€ i diskutushem email: hoxhasaimir4@gmail.com (tel.ALB 0696121560) dhe (GR +306944091834) {EDHE PER PAK DITE ESHTE NE SHITJE.}

Nuk ka tag

165 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 113592880686254c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total