Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,700 €

Opel Astra, nafte, 3 dyer, viti 2000

  • Viti i prodhimit: 2000
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0696939228
  • Opsione të tjera: Disqe alumini, Baxha / Panorama
  • Postuar: 15/06/2017 11:46
  • Skadon: 26 ditë, 23 orë

Përshkrimi

dokumenta te sapo prera per nje vit. 3 dyer ngjyr blu e erret. ne gjendje te mir xhenerike dhe motorrike.

Nuk ka tag

170 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 755594251aaa5f05

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total