Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

6,999 €

OPEL ASTRA 2011,GAZ+BENZIN

  • Viti i prodhimit: 2011
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694649844
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Sensor parkimi
  • Postuar: 20/11/2017 12:02
  • Skadon: 25 ditë, 18 orë
14A92570-32FC-4F30-98CB-58B041B50D95
2D5C5A63-13D6-401A-9DCB-D062F83D05CB9F414BFF-210E-49B8-B742-774660BA0106

Përshkrimi

OPEL ASTRA 2011,GAZ+BENZIN,MOTORR 1.6,AUTOMATIKE. NE GJENDJE SHUME TE MIRE XHENERIKE DHE MEKANIKE. IMPJANTI I GAZIT STAG ME GARANCI. MUNDESI NDRRIMI

Nuk ka tag

348 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5895a12b3dfb6d31

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total