Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

7,000 €

OPEL ASTRA 2011 gaz+benzin

  • Viti i prodhimit: 2011
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694649844
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Sensor parkimi
  • Postuar: 06/11/2017 12:28
15EF7EFE-DDF6-45C4-AF7B-C1F7CF4DBD4A
C37D0EB3-3ADA-4AB8-A8C6-8E60B5ADD23314BE199F-2A7C-4DAD-A1AD-EB1DF67834BFCA4FF90B-5418-4C63-BC8E-34FADDE45C7D

Përshkrimi

OPEL ASTRA ,viti 2011 ,automat,motorr 1.6 gaz+benzin. Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike..Impjanti eshte STAG i montuar te eltoni autogaz. Me 3 vite garanci. Mundesi nderrimi…

Nuk ka tag

624 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4115a004062672ed

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total