Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,200 €

Opel astra 1.7 shum i vecant dhe ekonomik

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0697627753
  • Postuar: 02/02/2018 11:13
IMG_5745
IMG_5748IMG_5750IMG_5746IMG_5744IMG_5747IMG_5749IMG_5751IMG_5754IMG_5752

Përshkrimi

Opel astra 2005 1.7 tdci shum ekonomik dhe i vecant i ardhur nga italia me dogane te paguar dhe ne gjendje estetike shume te mir po ashtu edhe xhenerike dhe makina k ardhur kshu nga italia , shum e vecante ne pamje dhe shum ekonomike ne ecje , e thjesht per tu parkuar , ka hapsir te madhe per njerez dhe bagazh te madh makina esht shum e mir
– Gjendje e mire
– 186000 kilometra
– I paperdorur ne shqiperi
– Kondicioner dhe sob te mira
– Vaj filtra te ber
– Goma te mira
– Impianti stereo shum i mir
0697627753

Nuk ka tag

416 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 2615a74258318249

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total