Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,350 €

Opel Astra 1.7 CDTi Viti 2006,

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697626766
  • Opsione të tjera: Libër shërbimesh, Disqe alumini, Portbagazh
  • Postuar: 22/11/2017 09:33
  • Skadon: 162 ditë, 12 orë
Opel-Astra-1-7-CDTi-Nafte-Viti-2006-
Opel-Astra-1-7-CDTi-Nafte-Viti-2006- (1)Opel-Astra-1-7-CDTi-Nafte-Viti-2006- (2)Opel-Astra-1-7-CDTi-Nafte-Viti-2006- (5)Opel-Astra-1-7-CDTi-Nafte-Viti-2006- (3)Opel-Astra-1-7-CDTi-Nafte-Viti-2006- (4)Opel-Astra-1-7-CDTi-Nafte-Viti-2006- (6)Opel-Astra-1-7-CDTi-Nafte-Viti-2006- (7)Opel-Astra-1-7-CDTi-Nafte-Viti-2006- (8)Opel-Astra-1-7-CDTi-Nafte-Viti-2006- (9)

Përshkrimi

Shitet: Opel Astra Motori(CC):1.7L CDTi Tipi Karburantit: Nafte Viti Prodhimit: 2006 Transmisioni: Manuale 140,000 km Ngjyra e Jashtme: Gri Ngjyra e Brendshme: e erret Gjendja Motorike, Dhe Xhenerike, Shume Te Mire Me. Dogane Te Paguar.Vendodhja:Autostrada DR-TR km 13,

Nuk ka tag

173 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 81659fb61242b12f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total