Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

3,500 €

Opel Astra 1.3 CDTi Nafte Viti 2006

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 75.001-100.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697626766
  • Opsione të tjera: Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar në: 23/09/2017 10:21
  • Skadon për: 197 ditë, 15 orë
Opel-Astra-1-3-CDTi-Nafte-Viti-2006-
Opel-Astra-1-3-CDTi-Nafte-Viti-2006- (2)Opel-Astra-1-3-CDTi-Nafte-Viti-2006- (1)Opel-Astra-1-3-CDTi-Nafte-Viti-2006- (6)Opel-Astra-1-3-CDTi-Nafte-Viti-2006- (3)Opel-Astra-1-3-CDTi-Nafte-Viti-2006- (4)Opel-Astra-1-3-CDTi-Nafte-Viti-2006- (8)Opel-Astra-1-3-CDTi-Nafte-Viti-2006- (10)Opel-Astra-1-3-CDTi-Nafte-Viti-2006- (9)

Përshkrim

Shitet: Opel Astra Motori(CC):1.3L CDTi (90 Cv) Tipi Karburantit: Nafte Viti Prodhimit: 2006 Transmisioni: Manuale 105,000 km Gjendja Motoriker, Dhe Xheneriker, Shume Te Mire. Me Dogane Te Paguar.Vendodhja:Autostrada DR-TR km 13,

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 41 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 84759c370475021f

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total