Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,700 €

OKAZIOOOON RENAULT MEGANE viti 2004!!!

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355674789705
  • Opsione të tjera: Navigator, Disqe alumini
  • Postuar: 18/01/2018 09:45
  • Skadon: 145 ditë, 20 orë
IMG-20171228-WA0011
IMG-20171228-WA0003IMG-20171228-WA0002IMG-20171228-WA0012IMG-20171228-WA0000IMG-20171228-WA0009IMG-20171228-WA0001

Përshkrimi

SHITET RENAULT MEGANE
Full Optional Viti 2004 226.000 KM Origjinale
Makina Posedon:
Navigator per Europe
Dritat ksenon
Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult
Motorr 1.5 Nafte, (shume ekonomike)
Xhama Elektrik
Pasqyra Elektrike
Komandim Anash Timonit Per Ndrrim Muzike Ulje Ngritje Volumi
Kamio Manuale 5 Marsha+R
SRS Airbag
Sistem Audio Te Ampifikuar
Mbyllje Dyersh Nga Brenda Makines
Ndezja Start STOP Me Buton
Ndjezje Me Karte
Kondicioner ngrohje Ftohje
Kasetofon Me Disk + Radio
Disqe Alumini
Drita Tek Dyert, Sensor drite ,Sensor shiu
Gomat 90%
Makina eshte me shume opsione shtese per llojin e saj,full full, ne gjendje shume te mire, e paster, ka ardhur nga Gjermania dhe eshte perdorur vetem nga nje person ne Shqiperi.
Me dokumenta te paguara dhe siguracion deri ne DHJETOR – 2018
Cmimi: 2700 Euro pak i diskutueshem

Cel +355 67 478 9705

Nuk ka tag

125 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 8685a605bfa576f9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total