Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,300 €

Okazioonnn

  • Viti i prodhimit: 2007
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697073588
  • Opsione të tjera: Klima, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 10/10/2018 20:40
20181009_122640_2
20181009_12285020181009_12280120181009_12270220181009_123035

Përshkrimi

VW Touran 1.9 TDI 2007. I Doganuar. I sapoardhur nga italia. * KLIMA* Sensor parkimi**Navigator*Alu Felga * Bord Kompjuter * ABS * Airbag * * ESP ** Ulëset e para standarde * Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë * ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR * Disqe * Mbrojtje kundër vjedhjes * Airbag anësorë në ulëset e para * Makina e perdorur nga nje idivid.Gomat te sapo vendosura .Per cdo informacion cel 0697073588

Nuk ka tag

218 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3315bbdd500cd387

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total