Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

28,000 €

OKAZION!Shes makine Range Rover Viti 2011, 28.000 Euro

  • Viti i prodhimit: 2011
  • Kilometra: 10.001-30.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682056356
  • Opsione të tjera: Kambio automatike
  • Postuar në: 20/09/2017 13:26
  • Skadon për: 112 ditë, 21 orë
foto 2
foto 1IMG-20170815-WA000320937710_1946411778981227_1891053853_n20937929_1946411882314550_197373508_n20938626_1946411775647894_365837690_n20938630_1946411895647882_1363663899_n20979697_1946411835647888_2113752860_n

Përshkrim

Shes Range Rover sport Hse vit prodhimi 2010-2011.
Me kilometrazh 170 000 km,karburant Nafte.
Makina eshte ne gjendje shume te mire,
Full Opsion,Sallon lekure dhe tapiceri shume te mire,me kamer pas,sensor parkimi,tavan te hapshem,DVD me ekrane per sediljet e pasme.
Abs Airbag
Cmimi 28 000 euro i diskutueshem.
Pranohet dhe nderrimi me apartament me certifikate pronesie(apartamenti ne zonat:Unaza e re,Fresku,Yzberisht)
Per me shume informacion na kontaktoni:
Nr Cel:0682056356

Cel. : 0682056356

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 154 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 59859959c8c858ab

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total