Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

65,000 €

OKAZIONN Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0699238033
  • Specifikimet: Me hipotekë, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 27/06/2017 12:24
  • Skadon: 34 ditë, 9 orë
Apartament-1-1-pamje-ballore-nga-deti
Apartament-1-1-pamje-ballore-nga-deti (4)Apartament-1-1-pamje-ballore-nga-deti (2)Apartament-1-1-pamje-ballore-nga-deti (1)Apartament-1-1-pamje-ballore-nga-deti (3)

Përshkrimi

Super apartament 1+1 me pamje fantastike nga deti dhe qyteti i mireorganizuar ne 1 sallon te madh me guzhine 1 tualet me aspirim dhe ndricim natyral 1 balllkon

Mund te na kontaktoni ne nr: 0699238033

Nuk ka tag

60 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 381595232404904a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total