Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

97,000 €

OKAZIONN! SHITET 2+1 ME HIPOTEK “MBRAPA UET”

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: MBRAPA UET
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 07/07/2017 15:22
  • Skadon: 11 ditë, 7 orë

Përshkrimi

*OKAZION! SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR ME TE GJITHA PAJISJET ,SIPERFAQE TOTALE 100 m2 , KATI I 7 (JO I FUNDIT) PUNIME SUPER CILESORE NE PALLAT DHE NE APARTAMENT , POZICIONIM PERFEKT DHE HAPESIRA TE BOLLSHME.CMIMI 97.000 EURO

*ADRESA: MBRAPA UET

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0682072229
-0696410104.

Nuk ka tag

99 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 158595e211387156

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total