Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

71,200 €

OKAZIONN! SHITET 2+1 ME HIPOTEK “LIQENI THAT”

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: LIQENI I THAT
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 07/07/2017 15:22
  • Skadon: 10 ditë, 6 orë

Përshkrimi

*OKAZIONNN! SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEK VETEM PER 720 EURO/M2

-Siperfaqe totale prej 99.5m2
-kati i 3
-2 dhoma gjumi, 2 tualete , soxhorno te madhe + ballkon
-punime cilesore si dhe hapesira te bollshme me ndarje perfekte
-Cmimi Total 71.200 euro

*Adresa: LIQENI I THAT KOMPLEKSI GJELBERIMI

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0682072229
-0696410104.

Nuk ka tag

100 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 102595d0022a9ca8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total