Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,500 €

okazion wv golf 4 cabrio 140 mij km origjinale

  • Viti i prodhimit: 1999
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 067 546 6811
  • Opsione të tjera: Disqe alumini, Baxha / Panorama
  • Postuar: 02/06/2017 05:19
  • Skadon: 9 ditë, 2 orë
golf 1
golf 2golf 3

Përshkrimi

shitet wv golf 4 cabrio 1.6 benzine (110 Hp)
makina eshte sh e mirmbajtur me nuance blu e kalter me disqe 17 te kromuar.
kiometra origjinale / kontrollojeni ku te doni
e ardhur nga zvicra dhe perdorur ne shqiperi sh pak
mundesi nderrimi me makine tjr
cmimi 2500 euro pak i diskutueshem

Nuk ka tag

212 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 19059307546cfa2b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total