Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

7,500 €

OKAZION VW POLO 2011

  • Viti i prodhimit: 2011
  • Kilometra: 100.001-125.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355682020547
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Sensor parkimi
  • Postuar: 05/10/2017 14:26
  • Skadon: 40 ditë, 3 orë
22279175_1892058141122923_1851334080_o
22292330_1892058134456257_1778057741_o22292146_1892057907789613_1356497810_o22281255_1892057941122943_600305666_o

Përshkrimi

Shitet Volkswagen Polo,fundi 2011, 1.4 benzin. Makina 113.000 km dhe I jane kryer te gjitha sherbimet. Disponon 2 celsa original, fenere mjegulle, sensore parkimi mbrapa, pasqyra me ngrohje dhe tapiceria eshte shume e paster.
shitet per arsye mosperdorimi.

Nuk ka tag

304 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 22359d62378c5a36

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total