Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

27,000 €

OKAZION!!! Vlore, shitet apartament 1 + 1

  • Çmimi/m²: 365
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Shkolla e Muzikes
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0692024280 / 0694059287
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 08/01/2018 11:43
  • Skadon: 160 ditë, 4 orë
20161029_110720
20161029_11062720161029_11064020161029_11075720161029_11080420161029_11081520161029_11065420161029_110659

Përshkrimi

Vlore,perballe shkolles se muzikes, prane qendres, shitet apartament, kati VI banimi, ashensor, 74 m2, 1 dhomë, aneks, dhomë ngrënie-ndenjie, 1 banjo, ballkon, e pa mobiluar, me hipoteke ne karabina.
çmimi: 27.000 euro.
Prone me dokumenta te regullta dhe me certifikate hipoteke ne karabina.
Eshte e mundur blerja me kredi nepermjet bankes duke perdorur si kolateral kete apartament, pra duke perdorur Çertifikaten e hipotekes ne karabina të apartamentit.
Adresa: perballe shkolles se muzikes, ish-ekstratanini

Nuk ka tag

1950 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 992581846f3485ac

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total