Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

16,000,000 LEK

OKAZION! Toke e mbjell me PAULOWNIA 2 Hektar

  • Çmimi/m²: 8000
  • Sipërfaqe (m²): 20001-50000
  • Adresa: Lushnje
  • Rrethi: Lushnje
  • Kontakt: 0693236796
  • Postuar: 30/06/2017 12:17
  • Skadon: 38 ditë, 1 orë
IMG-20161202-WA0000
IMG-20161202-WA0001IMG-20161202-WA0002Doni-Toka 20000 m2 Lushnje

Përshkrimi

Shitet Toke buqesore ne afersi te Lushnjes te kthesa e Divjakes shume prane Autostrades kryesore ( 400 m ajrore larg).
Toka lidhet direkt me nenkalim per makina nga autostrada qe mundeson hyrje dhe dalje direkt ne te dyja korsit e Autostrades.
Eshte e mbjell me Paulownia( bime drusore shume fitimprurese) konkretisht 1800 renj.
Bima eshte ne vitin e dyte te saj.
Toka eshte sistemuar me rrjet hidrik per vaditje ne cdo rrenj paulownia dhe e paisur me pus te vetin.

Shitet per arsye ekonomike 160.000.000 leke i padiskutueshem.

069 323 6976

Nuk ka tag

92 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 98759561ce671371

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total