Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

200 LEK

Okazion. Shtepi me qera me afate te gjate per arsye emigrimi

  • Adresa: Tek fresku, tirana tv.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684435798
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Me afat të gjatë
  • Postuar: 17/01/2018 18:00
  • Skadon: 145 ditë, 4 orë

Përshkrimi

Tiranë
Ofrohet shtepi 90m katror plus dhe 40m katror oborr (Avlli). ne total 130m katrore!! 2plus1 e ndar me gips ne 4 dhoma me dalje nga oborri dhe korridori. (Gipsi nqs deshirohet mund te hiqet qe te dalin 2 dhoma me te medhaja.) Sallon i madh, korridor i madh, 1 tualet. Kati par siper garazhdit. Ambjent i madh!! Perball pallatit ndodhet gjithashtu nje lulishte e vogel e kendshme me ajer te paster. Adresa: Tek Fresku, Tirana Tv. Jepet per 3-6 muaj e lart.

Nuk ka tag

198 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 2725a5f749f8f0a6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total