Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

43,680 €

OKAZION- SHITJE APARTAMENTI RRUGA TRANSBALLKANIKE per vetem 420euro/m2 dhe 500m nga deti

  • Çmimi/m²: 401-500
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rruga Transballkanike
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 00355682015454
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 20/01/2018 20:48
  • Skadon: 79 ditë, 3 orë
11145928_10153336129068619_514469935_n
11158095_10153336129143619_1924962027_n11160286_10153336129108619_2005053089_n11160174_10153336129138619_197348420_n11128714_10153336129023619_1660107547_nIMG_2903_vogel

Përshkrimi

OKAZION- SHITJE APARTAMENTI NE RRUGEN TRANSBALLKANIKE per vetem 420euro/m2 dhe 500m nga deti
Investioni ne te ardhme, blini tani apartament me nje cmim teper te leverdisshem.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 104m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nderteses e cila perfundon ne vere te ketij viti.
Cilesia punimeve eshte teper e mire dhe ne kete faze keni akoma mundesine per ndryshime teknike te apartamentit sipas kerkeses tuaj.
Apartamenti ndodhet ne fillim te rruges Transballkanike vetem 500m larg detit.
Rruga transballkanike nga rendesia e saj shume shpejt do behet nje nder zonat me te preferuara te qytetit.
Perfitoni nga ky Okazion- Cmimi qe ofrohet eshte teper i lire per arsye sepse apartamenti marr me klering dhe cmimi eshte shume pak me larte mbi koston reale te ndertimit.
per cdo pyetje apo informacion nga ana juaj kontaktoni ne numrat dhe emailin e meposhten :
Mobile : 00355682015454 ; 00355696670629
Email : arto891@web.de
Tel. : 00355682015454
Cel. : 00355696670629

Nuk ka tag

12456 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 24655338b725c520

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total