Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

220,000 €

OKAZION !!! Shitet Vile 3-katshe. Tirane

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Rruga Myslym Keta
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682126556 0672041616
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri
  • Postuar: 05/11/2017 17:51
  • Skadon: 6 ditë, 11 orë
16129809_10210259300910382_1890741022_o
16176700_10210259312150663_1289987090_n

Përshkrimi

Shitet vile 3-kateshe , me nje siperfaqe prej 360m2 . Cdo kat ka nje siperfaqe rrespektivisht 120m2 , kati i pare eshte perdorur per biznes , ekzaktesisht si bar- kafe , ndersa dy katet e tjera jane perdorur per banim . Vila eshte e mobiluar . Ndodhet ne rruge kryesore , dhe per shkak te hapsirave te bollshme qe zoteron , jep mundesine e zhvillimit te aktiviteteve te ndryshme te biznesit .

Adresa: Rruga: “Myslym Keta ” , tek Kafja e Rremes , 3 stacione autobusi nga ” Rruga Ura ” .

Nuk ka tag

586 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3575893648d55aae

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total