Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

225,000 €

Okazion Shitet Truall ne Sarande

  • Çmimi/m²: 225
  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: Sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 06992
  • Postuar: 26/06/2017 14:03
  • Skadon: 33 ditë, 18 orë
Shitet-Truall-per-Hotel (5)
Shitet-Truall-per-Hotel (6)Shitet-Truall-per-Hotel (7)Shitet-Truall-per-Hotel (4)Shitet-Truall-per-Hotel (3)

Përshkrimi

Shitet truall vija e pare ne det me certificate pronesie ne nje zone me hotele dhe resorte me siperfaqe 1000 m2 mund te ndertohet rreth 2500 m2 ndertin me 5 kate i ngjashem me ndertimin qe ka ne kraheObjekti ne foto).

40m linear vija ballore 225000 euro
Mund te na kontaktoni ne nr: 0699238033

Nuk ka tag

71 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1135950f7e47d72f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total