Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

120,000 €

OKAZION SHITET TRUALL 470 m2 NE SARANDE

  • Çmimi/m²: 00
  • Sipërfaqe (m²): 301-500
  • Adresa: Rr Butrinti
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0699238033
  • Postuar në: 06/07/2017 13:54
  • Skadon për: 72 ditë, 7 orë
Truall-470-m2-Per-Hotel-120000

Përshkrim

Shitet truall i germuar per Hotel ose Vile 470 m2 I germuar koeficenti ndertimit 0.4 me hipoteke dhe leje ndertimi per 5+1 kate 120.000 euro.

Mund te na kontaktoni ne nr: 0699238033

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 69 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 145595e24c8b3cd7

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total