Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

214,800 €

OKAZION – Shitet toke ne Zvernec (Vlore)

  • Çmimi/m²: 30
  • Sipërfaqe (m²): 2501-5000
  • Adresa: Zvernec, Vlore
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 20/11/2017 16:40
  • Skadon: 20 ditë, 23 orë
toka zvernec

Përshkrimi

Shitet toke me siperfaqe 7160m2 ne Zvernec te Vlores. Toka ndodhet ne vije te pare ne nje nga plazhet me magjepese dhe te bukura te bregdetit dhe vetem 10 metra larg plazhit. Eshte e pershtatshme per ndertim resorti, bar veror, vile apo biznese te ndryshme. Eshte e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi i negociueshem. Per detaje dhe viziten ne vendodhje na kontaktoni!

AN060717-02

OKAZION – Shitet toke ne Zvernec (Vlore)

Nuk ka tag

104 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 9275968d8dae166c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total