Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

210,000 €

OKAZION – Shitet toke ne plazhin e Gjipese (Vlore)

  • Çmimi/m²: 30
  • Sipërfaqe (m²): 5001-10000
  • Adresa: Plazhi i Gjipese, Vlore
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar në: 08/09/2017 12:42
  • Skadon për: 78 ditë, 17 orë
Gjipe toka

Përshkrim

Shitet toke me siperfaqe 7000 m2 ne plazin e mrekullueshem te Gjipese, ne Vlore. Toka ndodhet ne vije te dyte ne nje nga plazhet me magjepese dhe te bukura te bregdetit shqipetar. Eshte e pershtatshme per ndertim resorti, apo investime strategjike te ndryshme. Eshte e pajisur me dokumenta te rregullta. Per detaje dhe viziten ne vendodhje na kontaktoni!

AN060717-03

OKAZION – Shitet toke ne plazhin e Gjipese (Vlore)

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 52 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 5195969c45073d4d

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total