Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

65,000 €

OKAZION!!! Shitet super apartament 2+1 te Kopshti Zoologjik

  • Çmimi/m²: 106
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Kopshti Zoologjik
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696191022
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 07/12/2016 16:09
  • Skadon: 48 ditë, 5 orë

Përshkrimi

Shitet super apartament 2+1+2banjo+ballkone me siperfaqe 106 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ne nje kompleks te sapoperfunduar. Me ashensore. Hyrje e pabanuar me pare. Ka pamje fantastike nga kopshti, qetsi apsolute dhe drit natyrale pergjat gjithe dites. Shitet me cmim okazion.
Cmimi 65000€ i padiskutueshem.

Nuk ka tag

478 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 77358481f05c0cec

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total