Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

47,000 €

OKAZION…SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 “KTHESA E KAMZES”

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: KTHESA E KAMZES KOMPLEKSI GARDEN CITY
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694273672
  • Postuar: 05/04/2018 12:58
  • Skadon: 40 ditë, 14 orë
28468705_10154946621747493_6995915081671056569_n
28379557_10154946621532493_985605161387774210_n28378643_10154946621617493_7205590883707690964_n28377602_10154946621537493_2367145290828344772_n28377560_10154946621522493_4056425617871730729_n28279477_10154946621622493_2192613606589483533_n28277231_10154946621527493_3065858169717137706_n

Përshkrimi

OKAZION…SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR TEK KOMPLEKSI GARDEN CITY, KTHESA E KAMZES

Apartamenti ka siperfaqe 94 m2 (ne proces hipotekimi) ne nje kompleks me punime super cilesore dhe te gjitha sistemet e fundit ne teknologjine e ndertimit.Apartamenti ka ndarje perfekte dhe nje mobilim luks, parket , ajer i kondicionuar , investim ne apartament deri tek detajet me te vogla.Cmimi 47.000 euro i PADISKUTUESHEM ME PAGES TOTALE

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

559 herë e lexuar, 7 herë sot

  

Numri i postimit: 2885a954c3525fce

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total