Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

34,000 €

Okazion – Shitet super apartament 1+1 me hapsire 53 m2.

  • Çmimi/m²: 640
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Liqeni that
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696191022
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 21/11/2016 01:28
  • Skadon: 2 ditë, 19 orë

Përshkrimi

Shitet super apartament 1+1 me hapsire 53 m2. Kati i 2 me ashensore. Hyrja ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Pallat i ri i sapo perfunduar. Ka pamje relaksuese dhe qetsi. Shitet me cmim Okazion : 34000€ i diskutueshem.

Nuk ka tag

894 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 74958323f96eb0dc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total